Bielim, bieliš, bielime. Ak trápi odtieň Vašich zubov aj Vás, prípadne rozmýšľate nad jeho vylepšením, sú tieto riadky určené priamo Vám. Faktom je, že bielemu úsmevu venujeme čím ďalej tým viac pozornosti. A dôvody nemajú pôvod len v osobnom, ale často aj v profesionálnom živote. Áno, na zúbky sa vám dnes pozrú, aj keď je v hre prijatie do zamestnania či povýšenie.

Risk nie je vždy zisk

S narastajúcim trendom belších zubov prikráčali ruka v ruke rôzne techniky pre dosiahnutie želaných výsledkov. Ale čo si vybrať? Profesionálnu starostlivosť alebo domáce recepty? Bieliť doma či v kresle odborníka? Aj tu platí staré známe „bezpečne ďalej zájdeš“. Také bielenie domácimi technikami akými sú sóda bikarbóna, jahoda, citrón či pomarančová kôra môže poškodiť zubnú sklovinu a napáchať tak viac škody ako účinku. Omnoho bezpečnejšie sú procedúry konzultované so zubným lekárom. A tie potom pokojne zvládnete aj u Vás doma.

 Ako na bielenie doma?

Úvodnú konzultáciu so stomatológom, či dentálnou hygieničkou síce budete musieť absolvovať, no samotné profesionálne bielenie bude len vo Vašich rukách. Ak teda dostanete zelenú pre domáce zosvetlenie zubov, čiže Váš chrup bude bez zubného kameňa, povlakov, kazov či zápalov, ostáva len disciplinovane dodržiavať inštrukcie pre aplikáciu odporúčaných prípravkov. Vďaka nim sa zmení sfarbenie pigmentov vo vnútri zubnej skloviny a zuby budú vyzerať belšie, zdravšie a čistejšie.

Jednoducho a pohodlne

Postup bielenia si nastavíte spolu so stomatológom tak, ako to bude vyhovovať Vám a stavu Vašich zúbkov. Všetko pekne „na mieru“. Žiadne ordinačné hodiny, len Vy, prípravok a aplikátor. V Interklinik sme stavili na bieliaci system pomocou gélov, ktoré sa jednoducho nanesú do aplikátora, vložia do úst a proces bielenia sa môže začať… a navyše do 15.11. za ŠPECIÁLNU CENU 200 EUR! Tak šup – šup, biele Vianoce sa blížia a bielu si zaslúžia aj Vaše zúbky 🙂

Ešte zopár upozornení:

  • Zuby môžu byť počas bielenie aj po aplikácii bieliaceho prípravku citlivé – je to normálne
  • Buďte trpezliví – viditeľná zmena odtieňu zubov sa dostaví za niekoľko dní, maximálny výsledok za asi 2-3 týždne
  • Počas bielenia a tesne po jeho skončení sa pripravte sa na mierne obmedzenie v stravovaní – dočasnú „stopku“ v tomto období dostáva napríklad fajčenie, káva, čierny čaj či cvikla

Samozrejme, ak si nebudete niečim istý, kľudne sa obráťte na lekára – rád Vám poradí 🙂

OBJEDNAŤ SA MÔŽETE NA: 02/ 6823 0930

www.interklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *