mezoterapia

Hoci vy ste si slnečné lúče už dosýta vychutnali, nie všetky partie vášho tela na pobyt pri mori spomínajú v najlepšom. Napríklad vlasy. Prímorské slniečko k nim, žiaľ, bolo neúprosné a podpísalo sa na ich kvalite spolu s vetrom a slanou vodou. Počas sladkého leňošenia na pláži si vaša myseľ síce oddýchla, no z vlasov sa vytratil ich lesk. Okrem toho sa lámu, často vypadávajú a miestami pripomínajú, povedzme si narovinu, slamu. Presne tú, ktorá sa vám spája so spomienkou na leto u dedka na dedine :-). Vlasom ste teraz dali poriadne zabrať a teraz si od vás vypýtajú špeciálnu starostlivosť, na ktorú nikdy nie je neskoro.

O tom, ako vrátiť vlasom iskru

Keďže vaša koruna krásy dostala cez leto poriadne zabrať, určite si kladiete otázku, ako svojim vlasom prinavrátiť preddovolenkový stav. Ak opäť túžite po bujnej a hustej hrive, najlepším spôsobom bude v tomto prípade prenechať starostlivosť o vašu pýchu odborníkom. Určite ste už počuli o zázračných regeneračných účinkoch mezoterapie na vašu pleť, ale počuli ste už o vlasovej mezoterapii? Tento magický kokteil budú vaše vlasy jednoducho milovať…

Vlasová mezoterapia

V skratke. Ošetrenie je určené na regeneráciu vlasov, pri ktorej vďaka kompozícii účinných látok pomáha k revitalizácii štruktúry, alebo opätovnému rastu vašej (predtým) bohatej hrivy. A vo väčšej skratke…Výhodou vlasovej mezoterapie je, že dodá liečivé substancie až do tesného okolia poškodených vlasových korienkov. Takto majú vaše vlásky možnosť absorbovať potrebné látky z minimálnej vzdialenosti. Liečivý roztok navyše neobsahuje len jednu liečivú látku, ale celú zmes účinných látok, ktoré injekčným podaním vytvoria okolo vlasových folikulov niečo ako živý koberec, z ktorého si vlasové bunky môžu čerpať potrebné živiny.

Obavy z návštevy ambulancie odložte bokom

Celú regeneračnú kúru vám aplikuje špecialista vo forme roztoku bohatého na dobre známy koenzým Q10, ktorý vlasy posilňuje, vďaka čomu sa do vlasu dostáva oveľa viac živín. Okrem toho sa stretnete počas zákroku aj s kamoškou kyselinou hyalurónovou, ktorá vaše vlásky zhydratuje. Vlasová mezoterapia je vhodná aj pre tých, ktorých postihla generačná choroba androgénna alopécia. Tohto prirodzeného plešatenia sa rovnako môžete zbaviť vďaka priaznivým účinkom zákroku, ktorý naštartuje rast vlasov.

Budú moje vlasy žiariť po jednej návšteve odborníka?

Aby ste dosiahli želaný výsledok, mali by ste kúru viackrát opakovať. Ideálne je absolvovať dvojfázovú obnovu, pričom obe sú rozdelené do štyroch sedení v mesačných intervaloch. Výsledky hovoria za všetko. Vaša koruna krásy opäť zažiari 🙂 Tak neváhajte dlho, pretože počas celého septembra máme pre Vás v Interklinik pripravené výhodné balíčky vlasovej mezoterapie: 5 sedení 350 Eur (pôvodne 400 Eur) a 10 sedení 600 Eur (pôvodne 800 Eur). Tešíme sa na Vás.

Objednajte sa na: 02/6823 0920

www.interklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *