Kolobeh dažďa, vetra a hmiel. V chladných nevľúdnych dňoch vás okrem horúcej kávy zahrejú stále čerstvé spomienky na leto. Napriek tomu, že vy ste si dávku slnečných lúčov dosýtosti vychutnali a hnedastá pokožka pre vás bola synonymom radosti, slniečko nebolo vždy milosrdné k vášmu telu. Preto si po období dovoleniek a vytúženého oddychu zaslúži rozmaznávať aj vaša pokožka, ktorá po lete výrazne zmení svoju kvalitu. Šupinky zapríčinené odumretými bunkami a pokožku drsnú na dotyk spoľahlivo vyhladí peeling. Vaše telo sa vám za to odmení zamatovou hebkosťou.


Vráťte sa do exotiky 

Pokožka po lete stráca vo výraznej miere svoj lesk. Badať na nej únavu, nezriedka sa prejavia pigmentové škvrny a o šúpajúcej sa koži ani nehovoriac… Občas krémy nestačia a je potrebný zásah odborníkov. Zatiaľ čo vy budete pri zábaloch oddychovať, o vás sa budú starať šikovné ruky špecialistov. Procedúra prebieha v príjemnej atmosfére. Vám stačí už len zatvoriť oči a predstaviť si ako ležíte na nádhernej pláži s výhľadom na azúrové more. Dopriať si môžete akýkoľvek zo štyroch peelingov. Alebo vyskúšať rovno všetky! 🙂 Ich cudzokrajné názvy ako Thamarind, Fleur de Fleur alebo Linghzi and Shitake budú vašou vstupenkou do exotiky.

Thamarind zábal + peeling: Krása ukrytá v strukoch

Vďaka sladkému drievku, tamarindu a bielemu ílu bude vaša pleť opäť dokonale čistá. Je možné, že ste sa s tamarindom ešte nestretli, pretože vzácna drevina rastie najmä v Indii a tropických krajinách. Najvyužívanejšou časťou rastliny sú v priemere dvadsaťcentimetrové struky, ktorých blahodárne detoxikačné a antiseptické účinky poznali už starí Egypťania. Súčasťou zábalu je éterický olej z citróna, ktorý podporuje krvný obeh a výťažky z ruže pôsobiace na reguláciu hormónov.

Fleur de fleur zábal + peeling: Stavte na kvety

Ktorá žena nemá rada kvety. Okrem toho, že sú pastvou pre oči, majú liečivú a omladzujúcu funkciu. Práve kvety – ibištek a jasmín sú základom telovej masky a peelingu Fleur de fleur. Exotické rastlinky sú bohaté na obsah AHA kyselín, kyseliny citrónovej a kyseliny jablčnej, ktoré dodávajú telu potrebné minerály a spevňujú ho. Zábal dopĺňajú olejčeky s vôňou muškátu, kvetov ylang ylang a sviežich citrusov.

Linghzi and Shitake peeling: Jemnosť z orientu

Suchá a namáhaná pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť. Nestačí iba použiť krém, vhodnou voľbou je Linghzi and Shitake peeling. Tieto orientálne bylinky sú ako stvorené pre antioxidáciu organizmu a boj proti zápalom. Kombinácia bambuckého masla a uhoriek známych vysokým obsahom vody zaručí, že pokožka nadobudne stratenú iskru a bude dostatočne vyživená. Navyše príjemná zmes vôní levandule, bergamonu a kamiliek upokojujúco pôsobí na vaše zmysly.

 Anticelulitídový zábal + peeling: Tajomstvom je čokoláda

Pokiaľ vám nemrzne úsmev na tvári pri pohľade na jesenné dažde, ale na nepeknú celulitídu, zábal z horúcej čokolády bude pre vás to pravé orechové. Kakaové bôby spolu s bambuckým maslom vyhladia pokožku, do ktorej sa dostanú aj potrebné živiny. Aby toho nebolo málo, na záver procedúry vám špecialisti aplikujú masáž s voňavým čokoládovým sérom.

Ešte váhate? Niet nad čím. Harmonizujúce zábaly krásne zjemnia vaše telo a peelingy v kombinácii s bylinnými extraktmi oslnia vašu pokožku a dodajú jej potrebné živiny. Pomarančová koža a suchá pokožka predsa nepristane žiadnej z vás. Navyše počas celého septembra máme pre vás v SPAKLINIK celotelový PEELING ku každej thajskej masáži ZADARMO!

Objednajte sa na: 02/6823 0940

www.spaklinik.sk

 

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *