Pery – to je jeden veľký dar, ktorý môže sprostredkovať toľko krásnych vecí. Bozk na líce svojho dieťaťa či na ústa milovanej osoby, nevinný a nesmelý úsmev alebo širokánske vycerenie zubov v okamihu neskutočnej radosti. Vaše pery produkujú slová, ktoré zahrejú pri srdci. Vaše pery sú to, na čo padne zrak každému počas prvého kontaktu, preto by ste mali dbať o ich vzhľad v každom veku. A nielen o pery, ale aj o ich okolie.

Farebné rúže ma už otravujú

Veľké pery boli, sú a ešte určite aj budú in. Nie každej z nás však bolo od prírody nadelené a tak si dopomáhame rôznymi overenými i neoverenými metódami k čo najkrajšiemu výsledku. Áno, aj my vieme, že výrazné farby dopomôžu opticky zväčšiť každé pery, aj tie Vaše. Ale priznajme si, koho po každej káve baví odbehnúť si na toaletu a dorúžovať sa, a to už vôbec nehovoríme, aké otravné je zoškrabkávať rúž z líca všetkých Vašich priateľov a priateliek, s ktorými sa v daný deň zvítate. Plnšie pery môžu byť samozrejmosťou aj bez použitia zbytočnej kozmetiky, nehovoriac o padnutých kútikoch a vráskach, ktoré sa usmievajú spolu s Vami na Vašich priateľov…

Stará dobrá kyselina hyalurónová

Ak ste sa v našich predošlých príspevkoch už dočítali o účinkoch kyseliny hyalurónovej, tak už istotne viete, že táto kyselina sa nachádza v tkanivách, no postupom času jej v našom organizme ubúda a tým pádom isté partie nášho tela ochabnú. Výnimkou nie sú ani pery a ich okolie. Zázračná kyselina hyalurónová vo vhodne zvolenej forme urobí z Vás hotovú superhviezdu a Vy už na každej fotke budete môcť špúliť Vaše nové nádherné pery.

Ktorý zákrok je vhodný?

U nás v Interklinik existuje mnoho ošetrení, ktoré prinavrátia Vašim perám prirodzene plnší a zdravší vzhľad. Jedným z nich je aj Juvederm VOLBELLA – prevratná forma estetickej výplne pier. Nosnou zložkou Juvederm VOLBELLA je kyselina hyalurónová, ktorá premení Vaše pery na nepoznanie, dodá im stratené kontúry a plnší vzhľad. Navyše vypĺňa aj marionetové vrásky v okolí úst, upravuje vpadnuté kútiky, zväčšuje objem pier a tým im pomôže vyrovnať ich asymetriu. Výplň pier kyselinou hyalurónovou nie je len o objeme, ale aj o hydratácii. Ak su pery dostatočne hydratované, netvoria sa na nich vrásky a pôsobia šťavnatejšie. Čo viac si priať? Je čas vybrať si vhodný termín a objednať sa u nás v Interklinik, nech sa otáča každý chlap nielen za Vašim plným dekoltom, ale aj za plným úsmevom! 🙂 Navyše počas celého septembra máme pre Vás 1ml Juvéderm VOLBELLA v špeciálnej cene 220 EUR! Tešíme sa na Vás!

Objednať sa môžete na: 02/6823 0920

www.interklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *