juvederm voluma

Milé dámy, istotne ste sa už vo svojom živote stretli so situáciami, kedy vám niekto tipol o 5-10 rokov viac, prípadne vás označili ako osobu, z ktorej nejde žiadna energia, ba naopak. Pokladali vás za človeka, z ktorého tváre vyprchal život. Nechceme byť veľmi negatívni, ale …

Vaša tvár odzrkadľuje nielen vaše pocity, ale taktiež reflektuje roky zanedbávania. Aj na bradu, líca, či oblasť spánkov pôsobí zub času a stará známa gravitácia. A vy potom čakáte, že váš problém pomôže vyriešiť (ne)obyčajný krém. No na to je už, žiaľ, častokrát trošku neskoro.

Kyselina hya… hyla… hyarulo…

Určite ste už počuli pojem kyselina hyalurónová – veď to na nás útočí z každej reklamy. V skutočnosti je táto látka obsiahnutá v koži každého živého organizmu, avšak jej množstvo v tele klesá vekom. Deficit tejto magickej kyselinky potom spôsobuje, že vaša pleť vyzerá slabo, ochabnuto, šedo, bez života Treba teda nájsť vhodný spôsob, ako kyselinu do ochabnutých partií dostať späť.

Riešením je Juvéderm® VOLUMA®

Práve tento klinicky testovaný zázrak využíva hydratačné schopnosti vyššie spomínanej kyseliny hyalurónovej, ktorá dokonale vyplní inkriminované časti vašej tváre (áno, áno, presne tie partie, ktoré už boli skoro za zenitom). Juvéderm® VOLUMA® je výplňový materiál, ktorý je implikovaný do ochabnutých oblastí injekčne, je zložený zo špeciálnych častíc, vyvinutých na zväčšenie objemu. Zákrok tak dopomôže prinavrátiť stratený objem z vašich krásnych líc, ktoré váš partner tak rád bozkáva a jeho účinky pomôžu vyhladiť hlboké vrásky. Ak sa bojíte o ostatné partie vašej tváre, injekcia s týmto výplňovým materiálom pomôže zdvihnúť aj padnutú bradu a vy sa tak určite budete cítiť lepšie, mladšie a rozhodne sebavedomejšie. Juvéderm® VOLUMA® pleť navyše do hĺbky hydratuje a dodá jej sviežejší, plnší a zdravší vzhľad. Tak na čo čakáte, čo viac vám ešte chýba ku šťastiu, hm?

Môžem sa spoľahnúť na účinky zákroku?

Milé dámy, až 98 % žien, ktoré vyskúšalo tento zázrak, si jeho účinky pochvaľovalo tak, že ho odporučili svojim priateľkám. Navyše – výsledky sú viditeľné už po 30 minútach od ukončenia zákroku. A navyše, niektoré z klientiek, ktoré absolvovali ošetrenie, si pochvaľovali dlhodobé účinky Juvéderm® VOLUMA® až po dobu úžasných 18 mesiacov. To je naozaj zázrak!

Objednať sa môžete na recepcii Estetickej dermatológie: 02/6823 0920

www.interklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *