lymfodrenaz spaklinik

Leto je už dávno tu a vy sa vytešujete z krásnych slnečných dní. Pracovný týždeň si krátite večerným vysedávaním na teraskách a už sa neviete dočkať horúceho víkendu. Vtedy je predsa ten správny čas na kúpalisko! Prídete v piatok unavená domov, vytiahnete plavky, postavíte sa pred zrkadlo… A čo sa neudeje?!

Kruhy pod očami, nohy máte spuchnuté a čo je najhoršie, vaša kamarátka celulitída je opäť späť! Ak, ste sa o seba dlho nestarali, je jasné, že výsledok si na vás počkal práve teraz.

Vonku žiari slnko, prečo by sme nemohli žiariť aj my!

Riešením kruhov pod očami nie je tona korektoru, ale lymfodrenáž. A prečo? Lebo to, po čom organizmus túži je zbaviť sa opuchov, pomarančovej kože, a unavenej pleti…Milé dámy, naša životospráva má totiž na svedomí to, že sa naše telo zbytočne zanáša odpadovými látkami, ktoré tam spolu s prebytočnými soľami, odumretými bunkami a toxínmi už dávno nemajú čo hľadať. Ošetrenie pomáha vyplaviť tie látky, ktoré sa do tela dostali pod vplyvom vašich prehreškov (neklamte samy seba, viete, že sa bavíme o tom niekoľkomesačnom leňošení na gauči, či jedení chutných hamburgerov a zmrzlín).

A čo tá celulitída a vyschnutá pleť?

Lymfodrenáž je príjemný ošetrovací proces, ktorý je potrebné absolvovať viackrát. Pravidelnou aplikáciou v oblasti sedacieho svalstva a stehien pomáha masáž zbaviť sa tukových buniek, a aj samotnej celulitídy na týchto častiach tela. Lymfodrenáž regeneruje telo, urýchľuje metabolizmus a hydratuje pleť, čím jej prinavráti krásu a mladistvý vzhľad. Okrem vyššie spomínaných odpadových látok, ktoré popri masáži telo vyplavuje, sa zbavujeme aj prebytočnej vody, ktorá sa usádza pod kožou. Snáď vám, milé dámy, nemusíme vysvetľovať, že práve voda zodpovedá za vaše trápenie sa s opuchmi, vačkami pod očami a s celulitídou. Či? 🙂

Ako lymfodrenáž prebieha a pre koho je určená?

Ošetrenie je vlastne 30-45 minútová celotelová masáž, pred ktorou sa odporúča vypiť pohár vody. Lymfodrenáž, ktorú je vhodné absolvovať niekoľkokrát spolu s celotelovým zábalom, je určená pre ženy v každom veku a rovnako je vhodná pre ženy, ktoré majú za sebou úraz, či plastickú operáciu. Je teda ten správny čas, prestať sa na niečo vyhovárať, vyčleniť si čas na seba, zarezervovať si termín v SPAKLINIK a hor sa na cestu za svojím sviežejším ja!

SPAKLINIK: 02/6823 0940

www.spaklinik.sk

 

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *