Thajské masáže

Poznáte to. Sedíte v práci, premýšľate nad tým, čo všetko máte ešte dnes urobiť, usilovne sa snažíte zo seba vydať maximum, no nie vždy sa vám to darí. Vlastne, vôbec sa vám to nedarí. Z práce utekáte domov, aby ste sa hneď vo dverách začali sťažovať partnerovi. Keď to nestačí, zodvihnete telefón a tú istú studenú sprchu negatívnych emócií spustíte na svoju priateľku namiesto toho, aby ste ju pozdravili. Taký je váš bežný deň, však?

Ak ste sa v tomto krátkom popise našli, čítajte ďalej.

Neustále sťažovanie sa je výsledkom dlhodobého stereotypu vášho životného štýlu, ktorý jednoducho potrebuje neodkladný reset. Presne tak ako sa pominuli chladné zimné dni, je čas, aby s príchodom leta prišlo aj vaše nové a čerstvejšie ,,ja“. Nový dych môžete chytiť aj vďaka masáži, nie však len takej hocijakej. Bežná masáž vás uvoľní, upokojí a privedie na iné myšlienky, no aby ste sa od vášho stereotypu odpútali naplno, vyskúšajte masáž z ďalekej Ázie. A kde ju hľadať?

Treba vyhľadať pomoc…

Nie, nemusíte kontaktovať svojho lekára, či iných odborníkov. Ešte predtým ako zavoláte o polnoci o pomoc na linku 155 skúste vyriešiť svoj problém oveľa jednoduchším spôsobom. Thajská masáž, jedna z najstarších liečebných metód, vás určite nakopne do života a vy sa namiesto zbytočného frflania budete opäť usmievať a užívať si každý deň s úsmevom na tvári, čo iste ocení aj doma čakajúci partner a priateľka na telefóne!

Čo je thajská masáž a na čo všetko sa môžete tešiť?

thajskej masáži, starej viac ako 4000 rokov, sa používajú energetické dráhy a technika bodového tlaku. Svalový strečing a rytmické pohyby prirodzene napomáhajú k redukcii napätia a svalového stresu. Cieľ masáže je jasný – uvoľniť bloky a opäť rozprúdiť energiu v celom tele. Navyše si pri masáži neskutočne oddýchnete od každodenného stresu.

Už teraz sa neviete dočkať, však? No to ešte nie je všetko…

Okrem klasickej thajskej masáže však možno vyskúšať aj bylinkovú metódu, pri ktorej sa používajú vrecúška až 19 rôznych byliniek. Už teraz si môžete začať predstavovať voňavú citrónovú trávu, ktorá zdetoxikuje vaše telo od hlavy po päty. Alebo by sa vám viac páčila fialová levanduľa, či obľúbený zázvor? Nie je problém. Predstavte si, ako vaše telo naberá nový život vďaka tým príjemným omamným vôňam, ktoré cítite všade navôkol. Hrejivé teplo kurkumy dotvára celú atmosféru a vy sa už pomaly cítite ako v raji. Všetky tieto vône v kombinácii s olejčekom Yin blended dopomáhajú k pozitívnej energii, vnútornému povzbudeniu, či odbúravaniu strachu a zvyšovaniu sebavedomia. Masáž má navyše vynikajúce antioxidačné účinky a je určená pre každého, len si ju stačí prísť užiť!

Nestačilo vám?

Ak vás neoslovila ani jedna zo spomínaných techník, určite neodoláte thajskej aróma masáži, ktorá je kombináciou tradičnej thajskej a bylinkovej masáže. Spojenie toho najlepšieho je jednoducho rituál, vďaka ktorému zažijete vy aj vaše telo skutočnú nirvánu a vy budete opäť šťastná a plná energie!

Thajská masáž len jedenkrát? To určite nie.

Thajskú masáž si zamilujete hneď na prvý pocit. Energie v tele sa začínajú prebúdzať už po prvej masáži, no určite budete šťastnejšia, ak navštívite odborníčky ,,od fachu“ aspoň 7-krát. Nútiť sa určite nebudete musieť, po prvej masáži budete totiž úplne unesená…

Objednajte sa ešte dnes k našim odborníkom v SPAKLINIK: 02/6823 0940

www.spaklinik.sk

 

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *