pleť v lete

S príchodom leta ste už určite aj vy začali premýšľať o tom, aké plavky letia túto sezónu, či kam tento rok pocestujete na dovolenku. Vo vašom kufri na dovolenku zaiste nemôže chýbať ani kvalitný opaľovací krém, ktorý uchráni vašu kožu pred spálením. Ale čo vaša pleť, nezabudli ste trošku na ňu? Vaša koža počas dlhej chladnej zimy trpela a rovnako ako vy potrebuje načerpať nové sily.

Ako na to?

Áno, áno. Aj vy už cítite sladkú chuť leta… Slnečné lúče vám v práci hladkajú tvár a vy si myslíte, že rozmaznávajú vašu pleť. Opak je však pravdou. Ak ste zabudli použiť ráno ochranný krém, zmeňte to ešte teraz! Skôr, ako začneme chytať bronz by sme mali myslieť na desatoro, ktoré opäť prispeje k tomu, aby sme boli o čosi krajšie. Nieže by sme doteraz neboli, ale poznáte to. Vždy je čo zlepšiť 😉

Čo patrí medzi desatoro krásnej pleti?

Číslo jeden a dva patria hydratácii a kvalitnému spánku. Doprajte si veľa vody či už čistej alebo pramenitej, ktorá obsahuje zdraviu prospešné minerály. Ak nechcete ráno vyzerať ako panda, predíďte kruhom pod očami kvalitným spánkom. Tretia priečka – UV faktor a štvrtá? Či už aplikujete na tvár cez deň make-up alebo len opaľovacie či denné krémy, VŽDY sa večer odlíčte. Na štvorku nadväzuje aj číslo 5 – používajte vhodné typy krémov. Nekupujte len to, čo je už tretíkrát v akcii. Poraďte sa s odborníkom.

Čo nesmie chýbať v druhej polovici desatora?

Alfou a omegou kvalitnejšieho životného štýlu sú pohyb a strava. Vieme, vieme. Komu by sa už len v týchto horúčavách chcelo ísť ráno behať? Ale čo také plávanie? To by nemuselo byť zlou alternatívou… Obmedzte fajčenie a príjem alkoholu. A predposledným bodom je krásny žiarivý úsmev, ktorý dodá vašej pleti neodolateľný šarm.

No a teraz už chýba len bonus.

Nuž, vec sa má tak, že naša pleť potrebuje starostlivosť aj v lete, tak prečo ju nerozmaznávať? Buďte si isté, že vám to vráti. Tucty úsmevov od okoloidúcich, jednoducho za to stoja. Dopomôže vám k tomu účinné ošetrenie vašej pleti, ktoré si jednoducho zaslúžite. Skúste absolvovať napríklad jedno z nich.

Mezoterapia. Jedno z možných riešení vašej ochabnutej pleti. Táto jedinečná metóda zregeneruje vašu pokožku a prinavráti jej život. Redukuje ochabnutosť kože, zvyšuje elasticitu či pevnosť kože a revitalizuje kolagénové vlákna. Toto ošetrenie nemusíte absolvovať každý týždeň, milé dámy. Stačí 4-krát ročne.

Ďalším inovatívnym krokom ku krásnej pleti je OxyGeneo (alebo medzi nami nazývané šumienka J), ktoré krásne okysličí vašu pleť. Ešte predtým však odstráni z vašej tváre odumreté bunky kože a následne dodá pleti potrebné živiny a prospešné látky. Všetky tri kroky vám nezaberú viac než 40 minút. Toľko venujete príprave večere vášmu partnerovi, však? Venujte tento čas aspoň raz ročne aj sebe.

Ak sa nebojíte, vyskúšajte aj tretí tip – VITAL INJECTOR. Je to trošku invazívnejšie ošetrenie, no výsledok stojí určite za tých pár pichľavých sekúnd. Pomocou prístroja sa do vašej pokožky aplikuje kyselina hyaluronová. Ide o veľmi presné dávkovanie, ktoré je zároveň účinné. Ochabnuté miesta na tvári príjemne vypne a pleť dôkladne hydratuje. A to je pre vašu pleť v lete to najlepšie. Ošetrenie je navyše vhodné pre každého. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, či aký typ pleti máte. V Interklinik ho teraz nájdete za špeciálnu letnú cenu, 200 EUR!

Ak vám ale nestačili tieto tri tipy pre krajšiu, mladšiu a hlavne sviežejšiu pleť…

…je tu aj revolučná novinka. Hitom tejto sezóny, na ktorý nedáme dopustiť ani u nás, je Juvederm Volite®. Jeho výnimočnosť spočíva v dlhodobom účinku a ak ho stihnete už teraz, máte takmer 9 mesiacov o mladistvý výzor postarané. Ošetrenie odpočíta z vašej tváre zaručene dobrých pár rokov. Tento elixír na báze kyseliny hyaluronovej má skvelé výsledky. Až 96 % ľudí malo viditeľne hladšiu a pevnejšiu pleť. Pokožka pôsobila zdravo a hydratovaná. Celá báza totiž pleť zároveň regeneruje a dodá jej elasticitu. Aj vďaka týmto skvelým účinkom je ošetrenie vhodné aj na oblasť dekoltu, krku či rúk. Klinika zdravia a krásy vám v tomto letnom období ponúka zvýhodnený balíček na tvárové ošetrenie JUVEDERM VOLITE® v hodnote 500 EUR a k tom ošetrenie OxyGeneo ZADARMO!

Tak nie je na čo čakať, leto je už v plnom prúde a dovolenka klope na dvere! Poponáhľajte sa!!

Objednať sa môžete na: 02/6823 0920

www.interklinik.sk

 

 

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *