LPG, peeling

Aj na vás sa už tri týždne výdatne usmieva slniečko a vy premýšľate nad dovolenkou, či dlhodobým pobytom na záhrade? Vezmete osušku, nahodíte najmodernejší strih plaviek, na hlavu si položíte obrovský klobúk, do ruky obľúbený časopis a idete. No ešte predtým ako si oblečiete tie krásne plavky sa presvedčte, či je vaše telo na dovolenku pripravené. Celulitídu a ochabnutú pokožku na vašom dekolte neschováte ani vďaka trendovým celým plavkám, ktoré sú túto sezónu in.

Čo treba robiť predtým, ako si začnete užívať leto plnými dúškami?

Všeobecne platí niekoľko pravidiel, ktoré sa nám už pomaly zdajú ako obrovské klišé. No alfou a omegou je pravidelný pitný režim, aby naša pleť zostala neustále hydratovaná a pevná. Každý deň si treba tiež dožičiť aspoň 8-hodinový spánok a veľa sa hýbať na čerstvom vzduchu. Jedna hodinová prechádzka so psom vám ku krajšiemu telu a lepšiemu pocitu veru stačiť nebude…

Ak milujete vône, mali by ste vyskúšať aj…

PEELING! Predstavte si neodolateľnú vôňu kakaových bôbov či rôznych kvetov! Mňam! Odborníci tvrdia, že vynikajúcim pomocníkom v boji proti celulitíde je práve kvalitný peeling či zábal. Voňavé kvetinové ingrediencie v spojení s bambuckým maslom vašu pokožku revitalizujú, detoxikujú, dodajú jej potrebné živiny. Aj peeling dopomôže vašej pokožke zbaviť sa večného strašiaka menom celulitída a vaše stehná jej už budú len z diaľky mávať. Navyše peelingom zjednotíte tón pleti, a tak vám už nič nebude brániť v tom, aby ste sa krásne rovnomerne opálili. Aj vy už cítite tú omamnú vôňu kvetín všade okolo, však? Tak šup-šup na zopár takýchto procedúr do SPAKLINIK!

Máte pocit, že z pomarančovej kože vám neubudlo?

Celulitída je len výsledkom nadmerného množstva tekutín v podkožnom tkanive a dá sa jej jednoducho zbaviť vďaka niekoľkým nenáročným ošetreniam. Jedným z takýchto ošetrení môže byť aj masáž, no nie tá klasická. Zázračná manuálna LYMFATICKÁ MASÁŽ dokonale odstráni vodu z podkožného tkaniva a pokožku vypne a naštartuje telo k tomu, aby vylúčilo zo seba všetky škodlivé látky. Zbaví vás tiež pocitu „ťažkých nôh“ a opuchov pod očami. Ak k tomu ešte pridáte napríklad LPG ošetrenie, ste na najlepšej ceste stať sa bohyňou pláže. LPG je špeciálny prístroj, ktorý funguje na princípe stimulovania zdravých aj poškodených tkanivových buniek. Vďaka cielenému odbúravaniu tukov, povzbudeniu činnosti buniek dochádza ku formovaniu tela a problematických partií ako sú stehná, bruško a zadok. A to predsa chceme! Táto neinvazívna metóda pôsobí tiež preventívne proti hromadeniu a ukladaniu tukov, či starnutiu pokožky. Stimuluje produkciu vnútorného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Okrem spomínaných partií sa dá touto metódou ošetrovať aj tvár, či dekolt, kde sa kombinuje s pleťovým krémom – tzv. zlatým.

Mňa ale netrápia moje stehná…

V lete zrak okoloidúcich ľudí na pláži nepadá iba na vaše pozadie. Často si to odnesie aj váš dekolt. Máme pre vás skvelý tip – vyskúšajte OXY lifting. Pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka sa aplikujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná. Toto ošetrenie pomôže vašej pleti nabrať doslova druhý dych. Oxy lifting zároveň redukuje známky starnutia a lieči známky nepríjemného akné.

Tak, milé dámy, netreba váhať, toto je najúčinnejšie preddovolenkové „kombo“ pre vaše telo. Ak ste sa mu nestihli doteraz veľmi venovať, je najvyšší čas. Objednajte sa u nás v SPAKLINIK a my urobíme všetko preto, aby ste po horúcom piesku kráčali ako BOHYNE 🙂

SPAKLINIK: 02/6823 0940

www.spaklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *