dvojitá brada

Ani vy ste sa doteraz nevedeli dopátrať, čo je za ideálnymi kontúrami Khloe Kardashian? Môžeme vám prezradiť, že to nie je výsledok práce plastického chirurga. Za jej vyformovanou a bezchybnou sánkou bez dvojitej brady stojí BELKYRA. Táto unikátna metóda funguje bez skalpela a je naozaj účinná.

Tvárová gymnastika a tenisová loptička

Tak ako pri ostatnom svalstve a pokožke, tak aj pri brade platí, že s vekom stráca na svojej pružnosti a postupne ochabne. Výsledkom je nepekná dvojitá brada, ktorá patrí medzi častý estetický problém nielen obéznych, ale aj štíhlych ľudí. Liekom na „podbradok“ môže byť tvárová gymnastika, ktorá posilní kritickú časť tváre a spomalí jej „previs“. Niektoré portály dokonca odporúčajú cviky s tenisovou loptičkou. Nepochybne, niečo na tom bude, no nikto vám nezaručí, že o pár rokov budete opäť smutne stáť pred zrkadlom ako Paula z Miazgovcov a nacvičovať najlepšie pózy.

Odstrihnuté fotky

Ak ste strávili tieto dlhé zimné večery s vystrihovaním svojej podobizne z rodinných fotiek či zo stretnutí s priateľmi, možno ste to robili zbytočne. Dvojitá brada, ktorú ste márne skrývali pod všetkými uhlami a hrali s ňou svetelné hry, už nie je neriešiteľný problém. A navyše, vôbec nemusíte pomýšľať nad skalpel ako doteraz. Najnovšie poznatky z estetickej medicíny hovoria o tom, že tuk, ktorý sa hromadí v brade, je možné rozpúšťať prostredníctvom kyseliny deoxycholovej. Tá je prirodzenou súčasťou nášho tela a teda dokáže účinne pôsobiť na tukové membrány a uvoľňovať tuk z tela. Kyselina je aplikovaná injekčne a rozrúša tukové bunky, čím zamedzuje jeho ukladaniu.

Bezpečná a overená

Táto nová metóda prešla rozsiahlym výskumom a je maximálne humánna a bezpečná. Je vhodná aj na tvarovanie kontúr spomínanej sánky a výsledný efekt je veľmi podobný liftingu. Dobrou správou je aj to, že účinky tejto metódy sú viditeľné už po 2-4 ošetreniach a majú dlhodobý účinok. Ak nie ste zmierení so svojou dvojitou bradou, môžete sa na tento moderný zákrok objednať u nás, na klinike zdravia a krásy Interklinik. Popasujeme sa s ňou spoločne!

Objednať sa môžete na: 02/6823 0920

Share

One thought on “Tajomstvo Kardashianky odhalené! Dovidenia dvojitá brada!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *