pleť

Keď sa nás leto opýta, čo sme robili v zime, nemali by sme si klamať. Mali by sme radšej využiť jar na prospešné procedúry, ktoré dodajú našej pleti krásny svieži vzhľad a iskru. Pýtali sme sa našej odborníčky Mgr. Zuzany Satmaryovej, ktorý zázrak tejto doby by sme mali vyskúšať, kým začne letná sezóna.

Po zime nám väčšinou chýba iskra v tvári. Domácim ošetrením pleti ale asi nedosiahneme úplne taký efekt, aký by sme si priali. Akú procedúru by sme mali podstúpiť u profesonálov, aby naša pleť bola opäť vo forme?

Základom v starostlivosti o pleť je pravidelná hydratácia, ktorá je dôležitá v prevencii tvorby vrások. Oxygeneo, Mezoterapia či Vital injector sú ošetrenia, ktoré nám pomôžu dosiahnuť optimálnu hydratáciu a zlepšiť celkový stav pokožky po zimnom období, kedy je naša pleť vysušená a mdlá. Optimálne výsledky dosiahneme pravidelnou starostlivosťou, či už v domácich podmienkach alebo opakovaním spomínaných výkonov. Z dlhodobého hľadiska nám pomáhajú udržiavať hydratáciu, sviežosť a prirodzenú krásu pokožky, a tak isto sú neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti v prevencii tvorby vrások. Kým nie je intenzívne slnečné žiarenie je vhodné absolvovať aj chemické peelingy či rejuvenizácie laserom, ktoré zlepšujú vzhľad pleti a omladzujú.

Vital injector je invazívnejšia metóda. V čom sú jej pozitíva? Ako prebieha v skratke ošetrenie?

Vital injector alebo Skin booster je prístrojové ošetrenie, pri ktorom sa plošne do celej tváre, prípadne oblasti krku a dekoltu aplikuje drobnými ihličkami výživný koktejl kyseliny hyalurónovej a vitamínov.

Pred samotným ošetrením však na pokožku nanášame anestetický krém, ktorý zvýši komfort pri samotnej aplikácii. Výhodou Vital injectoru je rovnomerná aplikácia séra do celej oblasti, čím sa zabezpečí hĺbková hydratácia, vypnutie a rozžiarenie pokožky. Pokožka sa stáva šťavnatejšou a redukujú sa jemné vrásky. Efekt je výrazne omladzujúci. Ideálne je absolvovať 3 procedúry vždy s mesačnou prestávkou.

Nie každý je priateľom malých ihiel. Čo vtedy?

Ak máte rešpekt pred ihlami, oxygeneo je pre vás skvelou voľbou. Je to veľmi účinné ošetrenie, kedy sa pomocou špeciálnej metódy vykonáva hydratačný peeling, ktorý vám prečistí, okysličí a rozžiari pleť. Najlepšie výsledky dosiahnete opakovanými ošetreniami. Zabezpečíte si tak dlhodobo sviežu a rozžiarenú pokožku. Oxygeneo môžete absolvovať opakovane a kedykoľvek počas celého roka. Je to taká príjemná šumienka na tvár.

Je vhodné kombinovať obe ošetrenia?

Áno, ošetrenia je možné kombinovať. Pri Vital injectore postačí kúra troch ošetrení 1-2 krát do roka. Takmer neobmedzený počet ošetrení oxygeneo môžete absolvovať podľa potreby zhruba každých 10 dní celoročne prípadne podľa potreby. Oxygeneo môžete zaradiť do pravidelnej starostlivosti o vašu pleť.

Ako rýchlo je vidieť zmenu na tvári?

Účinok je pri oboch ošetreniach okamžitý, zvyšuje sa a udržuje opakovanými aplikáciami. Po oxygeneo môžete ísť hneď do práce či do spoločnosti. Po Vital injectore je pokožka začervenaná a môžu sa na nej vytvoriť aj drobné modrinky. Rekonvalescencia je individuálna, no trvá zhruba 2 – 3 dni.

Objednať sa môžete na recepcii Estetickej dermatológie: 02/6823 0920

www.interklinik.sk

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *