Nikdy nie je príliš skoro na to, aby sme chránili našu pokožku pred nepriateľmi mladosti. Pokiaľ ste ale do tridsaťpäťky nepohli ani prstom a zo zrkadla na vás posmešne pozerajú vrásky, povädnutá pleť a kruhy pod očami, je najvyšší čas začať s poctivým anti-agingom. A ak netušíte ako na to, pozorne čítajte ďalej. Poznáme totiž kód večnej mladosti.

Ako starne?

Už v dvadsaťpäťke sa pomaly ale isto z našej pleti začína vytrácať mladosť. Pokožka nahrádza staré bunky stále pomalšie. Postupne stráca elasticitu, objem, pevnosť a pružnosť. Unavená sa potom ukladá do vrások a mení sa v nej tiež rozloženie tuku. Vrásky sa na našu tvár vkrádajú decentne a nenápadne. Najskôr len ako jemné linky pri vonkajších kútikoch očí. Neskôr sa začínajú prehlbovať mimické vrásky na čele. Hlbšie linky sa potom tvoria medzi nosom a ústami. Aby toho nebolo náhodou málo na našu pleť pôsobí aj gravitácia, rozširujú sa cievky a póry. Aj tá najkrajšia pleť so silnou genetickou výbavou svojej majiteľky, po pár rokoch potom vyzerá povädnutá a unavená. Čerešničkou na torte je ochabovanie kontúr tváre, čo vedie k zmene jej výrazu. A tak aj napriek tomu, že ste so svojím životom spokojná, vyzeráte pesimisticky, smutne a unavene.

Kód večnej mladosti 

Možno sa vám práve jemne zakrútila hlava. Priznávame, nepriateľov vašej mladosti sme vymenovali viac ako dosť. Preto je potrebné, aby sme na našu pleť mysleli čo najskôr. Aj tá najlepšia starostlivosť je však postupom času na prehlbujúce sa vrásky a povädnutú pleť prikrátka. Najlepšie preto urobíte, ak sa zveríte do rúk profesionálov. Ak sa vyberiete do Interklinik, možno vám pomôžeme rozšifrovať tajný kód mladosti. Jeho najväčšou znalkyňou je naša primárka estetickej dermatológie, Slávka Feix. Ide o najnovšiu inovatívnu výplňovú metódu omladenia tváre – MD Codes. Za jej vznikom stojí svetová ikona estetickej dermatológie Dr de Maio z Brazílie. Podstatou MD Codes je to, že miesto obyčajného ošetrenia problémovej oblasti tváre sa rieši príčina starnutia a to priamo cez konkrétne body tváre. “Tieto dermálne výplne pomáhajú predovšetkým rejuvenizácii a dodaniu objemu v spánkovej oblasti, obočia, líc, očí, brady, pier a sánky,” hovorí MUDr. Slavomira Feix. Výnimočné pri tejto metóde je tiež, že k vám a vašej tvári budú pristupovať individuálne. „MD Codes totiž umožňujú analýzu tvárovej anatómie a jej presných proporcií. Tým lekár získava vyšší stupeň možnosti ošetrenia,” dodáva Feix. Samotné ošetrenie je takmer bezbolestné, pocítite len jemné vpichy ihličiek, ktoré do vašej pleti bezpečne doručia kyselinu hyalurónovú. Tá ju na počkanie zhydratuje a znovuobnoví tiež kontúry vašej tváre. Razom si tak spomenie na súmerné mladistvé kontúry, líca opäť získajú svoj objem. Z povrchu zemského, a samozrejme, rovnako tak z vašej pleti, zmiznú aj všetky vrásky. Pritom však nebudete pôsobiť neprirodzene či umelo. Práve naopak, vaša pokožka sa opäť nadýchne a bude dlhodobo v závideniahodnej kondícii. Jedným ošetrením to samozrejme nekončí. Rovnako dôležitá je tiež následná starostlivosť. Zákrok potom prináša dlhodobo prirodzený a mladistvý vzhľad.

 

www.interklinik.sk / 02/ 6823 0920

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *