Radiesse _ interklinik

Vždy som si hovorila, že vek je len číslo, keď mi však začalo ťahať na šesťdesiatku, už som to zrazu s takou ľahkosťou brať nedokázala. Jeseň života mi so sebou síce priniesla aj radosti a tešila som sa najmä z mojich troch krásnych vnúčat, keď som však v zrkadle videla svoje stále výraznejšie vrásky, životná radosť sa razom strácala.

Vrásky na čele mi spôsoboval najmä krk a dekolt. Po celý život som sa totiž každý deň poctivo starala o svoju tvár, dodržiavala som pitný režim a všakovakých krémikov som mala toľko, že mi na ne môj zručný manžel musel vyrobiť samostatnú trojposchodovú poličku. Mojej starostlivosti bol však pri brade koniec a pokožku krku a dekoltu som akosi nechávala len tak napospas osudu. Keď som potom zistila, že som robila chybu, bolo už neskoro a tie časti tela, ktoré sú pre mnohých mužov na žene najpríťažlivejšie, už bohužiaľ zdobili výrazné vrásky.

„…moja pleť mi dokonale spočítala všetky hriechy mladosti“

Nepomohli ani zázračné séra a pleťové masky sľubujúce večnú mladosť. Ani cvikom tvárovej gymnastiky zameraným na krk a dekolt sa bohužiaľ môj rodný list prepísať nepodarilo. Moja pleť mi jednoducho dokonale spočítala všetky hriechy mladosti, ako príliš veľa slnka, či naopak málo spánku a s chuťou sa do nej zahryzol zub času. Zahaľovať sa však neustále po uši do nepohodlných rolákov, aj keď boli výkrikom sezóny jeseň/zima 2014, som rozhodne neplánovala.

A tak som sa rozhodla zájsť do Interklinik. Odporučila mi ho moja dcéra, ktorá si tam raz za čas dopriala nejaké masáže, či skrášľovacie kúry a bola s nimi vždy veľmi spokojná. Ich primárka estetickej dermatológie, Slavomira Feix mi poradila, aby som vyskúšala Radiesse. Keďže pod nôž som rozhodne ísť nechcela, operácií som sa vždy bála ako čert kríža, túto injekčnú metódu som brala všetkými desiatimi. Zákrok navyše sľuboval prirodzený žiarivý vzhľad, čo bolo presne to, čo som hľadala.

„…opäť sa cítim atraktívne a mlado, no zároveň prirodzene“

Celá procedúra trvala niečo vyše pol hodinky a výsledok stál rozhodne za to. Môj krk s dekoltom žiaria opäť sviežosťou a už ďalej neprezrádzajú o mne viac, ako by som chcela. O rolákoch tiež už viac uvažovať nemusím a môžem ich s pokojom nechať minulej módnej sezóne. Jednoducho sa opäť cítim atraktívne a mlado, no zároveň prirodzene. Radosť z mojich vnúčat mi už tiež nič nepokazí, aj keď si ich teraz mnohí zamieňajú skôr s mojimi deťmi.

Estetická dermatológia: 02/ 6823 0920

 

Zdroj: michaela p., interklinik

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *