restylane-image-interklinik

Hoci meteorológovia tvrdia, že zima ešte nepovedala svoje posledné slovo, skôr či neskôr sa už určite budeme môcť tešiť z prvých jarných lúčov, ktoré príjemne pohladia našu pleť. Tá je však po zime unavená a smädná, a preto by sme jej mali dopriať patričnú hydratáciu. Ak teda chcete vedieť, ako jej dožičiť to najlepšie, čítajte ďalej.

Ach tá zima
Koža môže vysychať v každom ročnom období. Najviac však dostáva zabrať v chladných mesiacoch. Za oknami na ňu neprestajne striehne zima, mráz, vietor či náhle zmeny teplôt. Takto stráca svoju pevnosť, pružnosť, stáva sa citlivou a rýchlejšie starne. Zaujímavosťou je, že čo sa týka tváre, niektoré jej zóny ako líčka, spánky, čelo a brada sa vysušujú rýchlejšie, než ostatné. Ide o logický dôsledok – tieto časti sú totiž viac vystavené vonkajšiemu prostrediu.

Krepák iba na výtvarnú
Aby sa z našej pleti pomaly nestala verná imitácia krepového papiera, ktorý naše deti používajú na výtvarnej výchove, mali by sme konať. Dopriať jej to najlepšie z najlepšieho môžete pomocou Vital Injectoru. Stačí, ak sa zveríte do rúk profesionálov a necháte sa rozmaznávať touto novinkou. Prístroj za pomoci kyseliny hyalurónovej omladí a hydratuje vašu pleť a vy tak budete vyzerať iba na toľko, na koľko sa sama cítite.

Mladšie aj staršie ročníky
Vital Injector je vhodný pre každú pokožku, ktorá sa po zime potrebuje napiť a dodať sviežosť, bez ohľadu na váš vek. Hydratácie totiž nikdy nie je dosť. Zákrok si s pokojným svedomím môžu dopriať už aj dámy okolo tridsiatky, ktoré tak svoju pleť ochránia pred vznikom prvých vrások. Či už teda patríte medzi tie staršie alebo mladšie ročníky, Vital Injector vám ochotne pomôže s omladením vašej pokožky, a to najmä v oblasti tváre, krku, dekoltu alebo rúk.

Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. Správne „nabudenie“ pokožky je však dôležité najmä po zime. Vtedy si skôr všímame nové vrásky a uvedomujeme si, koľko nástrah na ňu pred letom číha.

Hore ruky, vrásky preč!
Prístroj Vital Injector možno prirovnať k malej „pištolke“. Tá sa prikladá na kožu znecitlivenú špeciálnym krémom a pod tlakom ju jemne saje. O jej ošetrenie sa stará päť drobných ihličiek umiestnených v hlavici prístroja. Nech to znie akokoľvek bolestivo, opak je pravdou. Budete si pochvaľovať absolútny komfort a ešte zreteľnejšie výsledky.

Zabudne a zažiari
Iba po troch hodinových sedeniach vaša pleť definitívne zabudne na štipľavý severák zo zimnej lyžovačky, či vrásky, ktoré ju nechcene „zdobili“ a bude priam žiariť. Výsledkom je totiž doslova rozkvitnutá, hydratovaná, svieža a vyživená pokožka, ktorá vám vydrží minimálne pol roka. Dobrou správou tiež je, že efekt po zákroku je okamžitý a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom.

 

Zdroj: interklinik, mudr.feix, mudr.blaško

Spojte sa s nami!

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *