spa_web_ilustr

Ak je celulitída vašou nočnou morou a neviete si dať rady s tukom v problémových partiách, máme pre vás zaručený recept. Jeho účinok zbadáte už za dva týždne a pomáha aj pri boji s ochabnutou kožou, striami či vráskami.

Keď vám dá kolagén zbohom

Pôrodmi, výraznými zmenami váhy, ale aj vekom (čo si budeme nahovárať), naša pokožka výrazne stráca pružnosť a stáva sa ochabnutou. Po dvadsaťpäťke si už totiž nevytvára dve podstatné zložky, ktorými sú kolagén a elastín. Preto sa nám začínajú tvoriť vrásky, pokožka sa opotrebúva a začína čoraz viac podliehať zemskej gravitácii. Ak sa o ňu dostatočne nestaráme, proces starnutia je rýchlejší a navyše sa na nej jednoduchšie udomácňuje aj celulitída. Našťastie, leto je ešte ďaleko, a tak nám zostáva stále dosť času s týmito nepriateľmi zatočiť.

Stačí silný rádiovysielač

Ak máte aj vy strach z ihiel a pri slove operačný zákrok vám naskakuje husia koža, môžete siahnuť po oveľa príjemnejšom riešení. Takým je rádiofrekvencia.

Nie, nebojte sa, nejde o krúžok rádioamatérov. Tento zvláštny názov má však svoje opodstatnenie. Používa sa preto, lebo pri šírení rozhlasového signálu je potrebná rovnaká frekvencia elektromagnetického vlnenia. Rádiofrekvenčné ošetrenie je vlastne ošetrenie silným rádiovým vysielačom. Čo je však najpodstatnejšie, vašich nepriateľov vás zbaví natrvalo.

Pri zákroku sa vlastne aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Zároveň sa v hĺbke prehreje existujúci kolagén a prirodzene sa tak nahrádza novým. Počas terapie vnímate iba pocit príjemného tepla, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky.

Aby toho rozmaznávania nebolo málo, doprajeme vám aj manuálnu lymfodrenáž a špeciálny zábal alebo masku. Prvé výsledky na tvári zbadáte už po dvoch, na tele po štyroch sedeniach.

S čím všetkým dokáže rádiofrekvencia zatočiť?

Táto terapia si hravo poradí aj s vašimi kruhmi pod očami, podporí krvný obeh a pripraví vás aj o nejaké to kilečko navyše. Odmenou za tento príjemný relax vám navyše bude spevnená pokožka, vyhladené vrásky a samozrejme už žiadna celulitída, či strie. Tak hor sa do boja!

Zdroj: interklinik, spaklinik

Spojte sa s nami!

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *