LIPOELASTIC-ilustr

Pooperačná starostlivosť je na mnohých klinikách plastickej chirurgie neprávom zanedbávaná. Nevhodná kompresívna terapia operovaných partií môže pritom viesť k trvalým kožným nerovnostiam. Nosenie správnej pooperačnej podprsenky ovplyvňuje celkový výsledok chirurgického zákroku.

Zväčšenie prsníkov – augmentácia patrí celosvetovo, medzi najčastejšie operácie plastickej chirurgie. Aj napriek tejto skutočnosti, mnoho žien nevie, že konečný výsledok nie je len v rukách plastického chirurga, ale rovnako dôležitá je aj pooperačná starostlivosť, ktorej cieľom je, okrem celkovej rekonvalescencie, aj správna stabilizácia implantátov. Aj tento faktor rozhoduje o tom, ako budú v konečnej fáze vaše nové poprsie vyzerať.

Bezprostredne po zákroku ešte nemôžu ženy vystavovať svoj nový dekolt v plavkách, alebo chodiť naľahko bez podprsenky. 4 – 8 týždňov (podľa odporučenia plastického chirurga) po operácii je potrebné, aby boli prsia celodenne zafixované v kompresívnej podprsenke aj počas noci. Pooperačné kompresívne podprsenky sú navrhnuté tak, aby implantáty stabilizovali v ideálnej polohe a pomáhali k čo najprirodzenejšiemu výsledku.

 

V Interklinik už 20 rokov držíme krok s najmodernejšími technológiami a trendmi v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Vytvárame si tak priestor, pre ešte lepšie a precíznejšie operačné výsledky, pri čo najmenšom a najšetrnejšom zásahu do organizmu našich klientov. MUDr. Norbert Rácz – plastický chirurg

 

Dva kroky pre dokonalý výsledok augumentácie

Spoločnosť Lipoelastic ponúkla jednoduchú cestu k úspešnému výsledku augmentácie – dvojfázová pooperačná starostlivosť, ktorá vám počas celej doby rekonvalescencie zabezpečí maximálne pohodlie, dlhodobý svieži pocit pokožky a zároveň dokonalý terapeutický účinok.

  • V prvej fáze – ihneď po augmentácii, je určená podprsenka PI EXTRA. Výnimočne jednoduchá kompresívna podprsenku, dokonale spĺňa všetky nároky na kompresívnu pooperačnú starostlivosť.

PI EXTRA má zapínanie na dva rady polohovacích háčikov, je dostupná v bielej a čiernej farbe a je vyrobená z príjemného materiálu Classic Dry (72% Polyamid, 28% Elastan).

LIPOELASTIC-classic dry

Podprsenku odporúča výrobca nosiť prvé 2-3 týždne po zákroku.

Pre druhú fázu – bola špeciálne navrhnutá podprsenka PI UNIQUE. Predstavuje vrchol doterajšieho vývoja kompresívnych podprseniek. Je vhodná pre veľmi náročné ženy, ktoré nechcú ani počas rekonvalescencie poľaviť zo svojich nárokov.

Podprsenka má pohodlné zapínanie na zips a ramienka s piatimi polohami háčikov. Priedušný materiál Active Dry bráni hromadeniu vlhkosti a zároveň udržuje stálu telesnú teplotu. Tvarované košíky sú predurčujú na nosenie počas nasledujúcich 6 týždňov po zákroku.

LIPOELASTIC-active- dry

PI UNIQUE je dostupná v bielej, čiernej a už aj v ružovej farbe.

Výber správnej pooperačnej podprsenky preto nikdy nepodceňujte. Všetky podprsenky Lipoelastic boli klinicky testované a spĺňajú prísne kritériá kladené na kompresívnu terapiu.

LIPOELASTIC-piextra-piunique

 

Česká akciová spoločnosť LIPOELASTIC patrí od roku 2002 k najrenomovanejším výrobným spoločnostiam v oblasti plastickej a estetickej chirurgie. Špičkoví odborníci, kvalifikovaní zamestnanci a celkové zázemie umožňujú inovatívny vývoj a výrobu kompresívnych návlekov, ktoré v rámci pooperačnej starostlivosti s obľubou svojím pacientom odporúčajú lekári vo viac ako 70 krajinách sveta.

 

Zdroj: lipoelastic-pr, interklinik

Prečítajte si tiež:  PO operácii prsníkov; Zväčšenie prsníkov endoskopom;

Túžite po pestrejších informáciách?

Spojte sa s nami:

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *