JUVEDERM-blog-3-ilustr

S pribúdajúcim vekom, sme bohatší o svoje skúsenosti, ale je tu jedna vec, ktorú môžeme stratiť: mladistvý vzhľad našej kože. To, čo vidíte navonok, nezodpovedá tomu, ako sa cítite vo vnútri. MILUJTE SVOJE PERY.

V minulých článkoch sme si predstavili rad dermatologických tvárových výplňových materiálov značky Juvéderm, popísali sme si priebeh konzultácie a aplikácie gélu odborným lekárom, upozornili vás na tri najdôležitejšie okruhy esteticko-dermatologického pôsobenia produktov Juvederm na vašu tvár.

Rada sa usmievate?

Pri prejavoch starnutia sú naše pery jednou z najviac ohrozených oblastí. Ich koža je veľmi tenká, neustále zvnútra zvlhčovaná kyselinou hyalurónovou a prirodzene sa vyskytujúcim cukrom. Kyselina hyalurónová absorbuje vlhkosť a udržuje pleť dobre hydratovanú. Vďaka tomu, môžu mať pery dlhodobo mladistvý vzhľad.

Postupom času, koža kyselinu hyalurónovú stráca a s ňou i svoj mladistvý vzhľad. Vrásky sa začínajú objavovať v oblasti úst a pery strácajú objem.

Juvéderm  je rad tvárových výplňových materiálov, ktorý poskytuje veľmi prirodzený výsledok zmiernenia prejavov starnutia. Juvéderm môže tiež nenápadne zlepšiť to, čo nám príroda dala, bez ohľadu na vek. Juvéderm dodá vašim úzkym perám plnosť pri zachovaní úplne prirodzeného vzhľadu a tvaru.

Trvalý úsmev s Juvéderm

Juvederm-usmev-ilustr

Juvéderm bol použitý na zmiernenie takzvaných marionetových vrások, prebiehajúcich od úst ku brade. Ústa boli jemne zvýraznené.

Juvederm-usmev2-ilustr

Táto klientka, mala aplikovaný Juvéderm na redukciu vertikálnych liniek v oblasti pier.

Juvederm-usmev-3-ilustr

Juvéderm redukoval nasolabiálne ryhy (prebiehajúce od nosu k ústam) a pridal jemný objem perám.

Váš úsmev rozžiari vašu tvár a vaše pery upútajú pozornosť vždy, keď budete rozprávať. Takže je veľmi dôležité, ak ich milujete naozaj také, aké sú.

 

Juvéderm® VOLBELLA s lidokaínom, je najnovší výsledok vývoja v rade tvárových výplní Juvéderm®, vyvinutý špeciálne pre vaše pery a ústa. Je mimoriadne hladký a jemný. Ľahko sa aplikuje do kože a výsledkom je prirodzený vzhľad a pocit. Hladká konzistencia umožňuje lekárovi prispôsobiť ošetrenie vášmu individuálnemu tvaru pier. Jemne im dodá plnosť pri zachovaní detailov, ktoré ich robia jedinečnými. Juvéderm® VOLBELLA s lidokaínom tiež obsahuje anestetikum, ktoré robí ošetrenie omnoho pohodlnejším.

OBJEDNAJTE SA TERAZ  0917 40 63 75  

 

Ako môže Juvéderm vylepšiť vaše pery

  • Znižuje príznaky starnutia
  • Navracia perám späť ich plnosť
  • Nadzdvihuje poklesnuté kútiky
  • Vyhladzuje vertikálne linky okolo úst
  • Redukuje marionetové vrásky medzi kútikmi úst a bradou
  • Zvýrazňuje tvar pier
  • Dodáva plnší tvar
  • Upravuje proporcie hornej a dolnej pery
  • Zvýrazňuje kontúry pier.

 

Produkty Juvéderm®  – sú vyrobené americkou globálnou spoločnosťou Allergan, ktorá je priekopníkom vo vývoji prípravkov lekárskej dermatológie a estetiky viac než 40 rokov. Rad tvárových výplní Juvéderm® je vyrobený pomocou modernej technológie. Prípravky majú dobrý bezpečnostný profil a poskytujú veľmi prirodzene vyzerajúce a dlhotrvajúce výsledky. Filozofia spoločnosti Allergan je jednoduchá: poskytnúť vám a vášmu lekárovi klinicky overené, mimoriadne kvalitné kozmetické prípravky, ktoré uspokoja všetky vaše očakávania a ktorým môžete dôverovať.

 

V DECEMBROVOM ČÍSLE  MESAČNÍKA EVA NÁJDETE VIANOČNÝ DARČEK OD INTERKLINIK  V PODOBE  – 30 EUR ZĽAVY –  NA OŠETRENIE  JUVÉDERM VOLBELLA 🙂 

 

Zdroj: juvederm.co.uk, ewopharma.sk, interklinik

Prečítajte si tiež: Vaša tvár je to najcennejšie, čo máte (2);  Keď koža starne;

 Túžite po pestrejších informáciách?

Spojte sa s nami:

Share

2 thoughts on “JUVÉDERM Vaša tvár je to najcennejšie, čo máte (3)  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *