Derma-interklinik

Slnečné letné dni vám zanechajú nielen pekné spomienky a bronzovú pokožku, ale aj nejaký ten pigmentový fliačik alebo malú vrásku či pocit vysušenia.

Letné opaľovanie vystavuje pokožku extrémnym podmienkam, ktoré vedú k jej vysušeniu a následnému poškodeniu. Takáto pokožka má sklon k tvorbe vrások, odlupovaniu a predčasnému starnutiu. Stráca prirodzenú ochrannú funkciu a je náchylnejšia na rôzne infekcie. Ošetrenie pokožky po lete je preto viac ako potrebné a najlepšie urobíte, ak sa zveríte do rúk odborníka.

Ponúkame vám prehľad šiestich NAJ ošetrení, ktoré by ste mali – mohli absolvovať pre zregenerovanie a omladenie vašej pokožky PO letných mesiacoch.

  •  Pulzné svetlo (IPL) – Na rozdiel od laserového ošetrenia, prístroje s “intenzívnym pulzným svetlom”, využívajú na fotorejuvenizáciu (omladenie) a fotoepiláciu – svetlo rôznych vlnových dĺžok. Dokážu tak veľmi efektívne odbúrať povrchové pigmentácie a celkovo zregenerovať vašu pokožku.
  • Rádiofrekvencia – je najefektívnejší antiaging program, fungujúci na princípe uvoľňovania prirodzeného kolagénu v hlbokých vrstvách kože horúcimi diódami, ktoré sú ochladzované na znesiteľnú teplotu. Výborne sa hodí v kombinácii s mezoterapiou.
  • Laserove ošetrenie – neinvazívne ošetrenie, bez závažných nežiaducich účinkov. Aplikovaním laserových impulzov (NdYag- laser) na kožu, dochádza k nabudeniu tvorby kolagénu pomocou fibroblastov a tým k spevneniu, regenerácii a rozjasneniu pokožky. Vhodný v kombinácii s následnou mezoterapiou

 

Proces starnutia či negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia nie sú nezvratné. Pomocou najmodernejších poznatkov a s využitím najefektívnejších noviniek v starostlivosti o pleť pomáhame našim klientom udržať si mladistvý a bezchybný stav pokožky. MUDr. Slavomíra Feix – primárka Oddelenia dermatológie, Interklinik;

 

OBJEDNAJTE SA TERAZ  +421 917 40 63 75

 

  •  Mezoterapia –metóda určená na rejuvenizáciu (omladenie) pokožky. Mikroinjekciami sa intradermálne do celej tváre, krku a dekoltu – aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov. Kožu týmto spôsobom “na mieru” zásobíme vitamínmi a antioxidantami, čím pokožku revitalizujeme.
  • Vampire Lift – Tajomstvo krvnej terapie spočíva v samotnej podstate krvnej plazmy, obsahujúcej rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Vďaka nim a jej aplikácii, sa pokožka začne opäť omladzovať. Môže sa primiešať aj vitamínový koktail.
  • Mezolift (Skinboostering) – Keď zmiešame sterilný biologický roztok s kyselinou hyalurónovou, ktorá je prírodným základom dermy, ide o metódu nazývanú mezolift. Kombinácia kyseliny hyalurónovej, minerálov, vitamínov, peptidov a aminokyselín aplikovaná moderným Vital Injector-om, zaručí celkové rozjasnenie, omladenie a zregenerovanie vašej pokožky.

 

Zdroj: dermatologia-interklinik.

Prečítajte si tiež: Ako na pigmentové škvrny; Ako sa účinne krémovať;

Túžite po pestrejších informáciách?

Spojte sa s nami:

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *